بلاگ فدراسیون - موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: بهمن 1397

رویترز بر اساس اطلاعات به دست آمده از رهگیری نفتکش‌های حامل نفت ایران، گزارش داده است که ایران علی‌رغم تحریم‌های آمریکا توانسته در هفته‌های اخیر بیش از ارقام مورد انتظار کارشناسان و فعالان بازار انرژی، نفت صادر کند.

اطلاعات دریافتی رویترز از منابع آگاه حاکی از این است که صادرات نفت ایران در نخستین ماه سال 2019 فراتر از انتظارات کارشناسان و فعالان حوزه انرژی بوده و این روند در ماه جاری میلادی نیز ادامه یافته است.

کارشناسان شرکت Refinitiv Eikon با استفاده از اطلاعات به دست آمده از رهگیری نفتکش‌های حامل نفت ایران برآورد کرده‌اند که ایران در ماه ژانویه (11 دی تا 11 بهمن) بین 1.1 تا 1.3 میلیون بشکه در روز نفت صادر کرده است. آنها همچنین میانگین صادرات روزانه نفت ایران در ماه جاری میلادی –که قریب به سه هفته از آن گذشته است- را 1.25 میلیون بشکه تخمین زده‌اند.

آمریکا در ماه نوامبر هشت کشور چین، هند، کره جنوبی، ژاپن، تایوان، ترکیه، یونان و ایتالیا را به مدت شش ماه از اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران معاف کرد و رویترز این اعطای این معافیت‌ها را عاملی بسیار مؤثر در صادرات فراتر از انتظار نفت ایران طی دو ماه نخست سال جاری میلادی خوانده است.

منتشرشده در صادرات

صنعت گوشی هوشمند هم‌اکنون در یک دوره گذار به سر می‌برد و برندها و شرکت‌های مختلف در تب‌وتاب هستند تا گوشی‌هایی با نوآوری‌های بدیع عرضه کنند که به نوعی بهره‌وری بیشتر با عادت‌های بهتر در استفاده در گوشی‌های هوشمند برای کاربران ایجاد کند. مثلاً گویا به همان سرعتی که به هدفون‌های بی‌سیم عادت کردیم، شارژرهای بی‌سیم هم جای شارژرهای کابلی کنونی را خواهند گرفت.

هوآوی هم به عنوان یکی از شرکت‌‌‌های پیشرو در بازار گوشی‌‌‌‌های هوشمند هم از این قاعده مستثنی نبوده و طی سال گذشته نوآوری‌‌‌های زیادی را به کاربران عرضه کرده است. هم‌‌اکنون هوآوی یک شارژر بی‌سیم ۱۵ وات را به بازار معرفی کرده که با ارائه شارژ سریع ۱۵ واتی، فاصله بین شارژرهای بی‌سیم معمولی و شارژرهای کابلی پرسرعت را پر کند. در ادامه با این شارژر بی‌‌سیم پرسرعت بیشتر آشنا می‌‌شویم.

بهتر است اول مشخصات فنی این شارژر را بررسی کنیم. شارژر بی‌سیم ۱۵ وات هوآوی شکلی شبیه به یک دیسک کوچک دارد که قطر آن ۵۴ میلی‌متر است و ضخامتش به ۱۴ میلی‌متر می‌رسد. در قسمت زیر این شارژر حلقه‌ای پلاستیکی قرار گرفته که جلوی لیز خوردن شارژر در سطوح کم‌اصطکاک را می‌گیرد. در قسمت بالای این شارژر هم از یک لایه نرم سلیکونی استفاده شده که اصطکاک مناسبی دارد و می‌تواند گوشی را ثابت نگه دارد.

فرم

تماس

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم غربی

ایمیل: info[at]iictoa.ir

تلفن: 2188511721 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745819

گالری

بالا