ایفون‌های جدید فردا عرضه می‌شوند

منابع مطلع می گویند مدلی از آیفون که به طور قطع با دو سیم کارت عرضه می‌شود آیفون ایکس پلاس با نمایشگر OLED و ۶.۵ اینچی است.
به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، آیفون‌های جدید تولیدی شرکت اپل قرار است فردا عرضه شوند و برخی منابع از احتمال دو سیم کارته بودن آنها خبر می‌دهند.

تصاویری که بر روی صفحه فیس بوک شرکت مخابراتی چاینا موبایل ارسال شده نشان می‌دهد که مخزن سیم کارت آیفون جدید قابلیت نصب دو سیم کارت را دارد.

به نظر می‌رسد هدف از این کار تفکیک سیم کارت مورد استفاده برای مکالمه از سیم کارت مورد استفاده برای دسترسی به اینترنت و خدمات دیتا است.
علاوه بر چاینا موبایل، چاینا تله کام هم در یک آگهی مستقل از عرضه آیفون های جدید با قابلیت نصب دو سیم کارت خبر داده و البته آیفون قابل مشاهده در این آگهی با آیفون موجود در آگهی چاینا موبایل متفاوت است.

البته شواهد دیگری نیز از دو سیم کارته شدن آیفون حکایت دارد. به عنوان مثال بررسی کدنویسی نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS12 نشان می‌دهد این سیستم عامل از نصب دو سیم کارت پشتیبانی می‌کند.

منابع مطلع می گویند مدلی از آیفون که به طور قطع با دو سیم کارت عرضه می‌شود آیفون ایکس پلاس با نمایشگر OLED و ۶.۵ اینچی است. البته این احتمال هم وجود دارد که تنها مدل های چینی آیفون با دو سیم کارت تولید شوند.

- ict press

خواندن 249 دفعه

نظر دادن

فرم

تماس

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم غربی

ایمیل: info[at]iictoa.ir

تلفن: 2188511721 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745819

گالری

بالا