بلاگ فدراسیون - موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 1398

شرکت آژند سرویس با آغاز عرضه‌ی گسترده‌ی دوربین‌های پاناسونیک، سبد محصولات خود در این بخش را تکمیل کرد.

پاناسونیک ازجمله برند‌های قدیمی و مطرح حاضر در کشور است که سال‌ها محصولاتی در بخش‌های ارتباطی، خانگی، صوتی و تصویری و دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری در اختیار کاربران قرار داده است. آژند سرویس به‌عنوان نماینده‌ی رسمی پاناسونیک در ایران وظیفه‌ی فروش و ارائه‌ی خدمات پس از فروش پاناسونیک در ایران را بر عهده دارد.

به‌تازگی و با اعلام رسمی مدیران آژندسرویس، این شرکت در راستای رفع نیاز‌های بازار دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری کشور، طیف گسترده‌ای از دوربین‌های خانگی و حرفه‌ای سری لومیکس را وارد و با قیمت مناسب عرضه‌ی آن‌ها را آغاز کرده است. در این بین، نام محصولاتی با قابلیت تعویض لنز اعم از لومیکس GX85، لومیکس GX9، لومیکس GF10 درکنار دوربین‌های خانگی و سوپرزوم TZ90 و FZ2500 مشاهده می‌شود. این در حالی است که پیش‌تر، و از سال گذشته، عرضه‌ی دوربین‌های رده‌بالای میکرو چهارسوم پاناسونیک شامل لومیکس GH5، لومیکس GH5S و لومیکس G9 توسط آژند سرویس آغاز شده بود.

همچنین، آژند سرویس، یکی اصلی‌ترین اولویت‌های خود را ثابت نگه‌داشتن قیمت محصولات پاناسونیک با‌وجود تغییرات نرخ ارز برشمرده است. مدیران این شرکت در ادامه، وعده‌ی عرضه‌ی دیگر دوربین‌های پاناسونیک به بازار را دادند تا کاربران با کاربری‌های مختلف قادر به تأمین نیاز‌های خود به بهترین شکل ممکن باشند.

- زومیت 

 

مسعود خوانساری نایب رئیس اتاق ایران در یادداشتی به ارائه مهم‌‎ترین مؤلفه‌هایی که اجرایی شدن آن در سال 98 می‌تواند از کاهش تولید و صادرات جلوگیری کند، پرداخته است.

سال 98، سال بسیار سختی برای اقتصاد کشور خواهد بود. عوامل مختلفی بر سخت شدن سال پیش رو تأثیرگذار است. تحریم‌های موجود که روزبه‌روز هم سخت‌تر می‌شوند؛ احتمال ایجاد یک طبقه رو به بالا در سال 98 چندان دور از ذهن نیست و همان‌طور هم که محسوس است، با توجه به تورم و گرانی‌های پیش‌آمده، قدرت خرید مردم تنگ‌تر خواهد شد.

در حوزه تولید یکی از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان این است که واحدهای تولیدی با ظرفیت اسمی خود کار نمی‌کنند و در بیشتر کارخانجات، تنها از 30 الی 40 درصد ظرفیت استفاده می‌شود. در همین راستا یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که درسال 98 باید به آن پرداخته شود، مسئله «تقاضا» است که باید جدی گرفته شود.

موضوع دیگری که با توجه به محدود شدن قدرت خرید مردم باید مورد توجه قرار گیرد، تمرکز بر «صادرات» است که نقش حائز اهمیتی هم در رونق تولید و هم درآمدزایی کشور خواهد داشت. در همین راستا باید موانع صادرات شناسایی شود و به دنبال راهکارهایی باشیم که منجر به رونق تولید در کشور می‌شود.

منتشرشده در اقتصاد

فرم

تماس

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم غربی

ایمیل: info[at]iictoa.ir

تلفن: 2188511721 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745819

گالری

بالا